Top sportive me mëngë të gjata Këllakë palestër, pantallona të shkurtra yoga Rroba stërvitore për femra

(10 komentet e klientëve)

$28.99

Set sportiv Set joga për femra Set pantallona të shkurtra sportive për sytjena

Përshkrim

Informacion shtese

ngjyrë

E zezë, E gjelbër, Rozë

madhësia

S, M, L

Materiali

Poliestër

Gjinia

GRATË

Gjatësia e mëngës(cm)

Plot

Përshtatet

Përshtatet vërtetë me madhësinë, merrni madhësinë tuaj normale

Lloji i sportit

Joga

Emri i Departamentit

Gratë

Lloji i modelit

Të ngurta

Veçori

Kundër Pilulave,Anti-Shrink,Frymëmarrëse

10 komente për Top sportive me mëngë të gjata Këllakë palestër, pantallona të shkurtra yoga Rroba stërvitore për femra

 1. Më vjen keq për Ellison

  Kam porositur të mëdha Unë kam DD përshtaten të përkryer faleminderit

 2. Jose Mendez

  Sic eshte pershkruar, cilësi të mirë

 3. Thibault Silvestre

  Shumë i përshtatshëm për mua, aq bukur sa dua të porosis përsëri një ngjyrë tjetër.

 4. Kawano Tanyu

  Kostum i shkëlqyer, ngushtë, ka kupa, nxjerr jashtë

 5. Takako Ream

  Super!!!Cilësi e mahnitshme!!!

 6. Coleen Dragon

  Faleminderit shumë e bukur e rekomandoj

 7. Franchesca Schwebach

  Cilësia është shumë e mirë, Unë do ta blej përsëri!

 8. Olevia Lauder

  Unë e kam veshur pjesën e sipërme me një dollakë të ndryshme, por është super e ngrohtë dhe e trashë . e dua këtë set

 9. Joseph Garreau

  Përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin dhe materialit i pëlqen

 10. Gerald Courbet

  Fantastike! Ky grup i ri është shumë i kënaqur. Ngjyra është vërtet e bukur.

Shto një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *